Dokážeme vám, že ležíte a spíte špatně

Nákup zdravotní matrace už nemůže být jednodušší. U nás ihned víte, jak vypadá, kolik stojí, z čeho je vyráběná a jaké jsou její přednosti.
Vybírat byste měli na základě těchto kritérií: typ vaší postavy, vaše hmotnost, požadovaná výplň, materiál potahu a cena. Podle typu postavy se volí rozměry zdravotní matrace. Tedy její základní rozměry a rovněž výška výplně. Ta je pak závislá i na vaší hmotnosti. Těžší typy by měly volit tvrdší materiál výplně, jednak se tak rychle neproleží a také ale udrží při spánku vaše tělo v poloze, kterou potřebujete. Kdybyste měli měkký typ zdravotní matrace, nepřinesla by vám takový komfort, který vaše tělo s ohledem na proporce postavy, potřebuje. Bolesti zad by se tak mohli naopak zvýšit nebo byste se necítili dostatečně odpočatí. Nicméně v našem obchodě vám rádi poradíme, jaký druh matrace je pro vás vhodný.

Jsme tu pro vás

Navštivte náš e-shop, vyberte si, co potřebujete a v případě, že budete potřebovat s něčím pomoci, obraťte se na nás na uvedených kontaktech. Jakmile blíže specifikujete vaše požadavky, jsme připraveni vám pomoci.